• Anasayfa
• Site Haritası.
• Türkçe
• English
RSS
Kurumsal Ürünler Haberler Müşteri Hizmetleri Kariyer İletişim Markalar
Müşteri Hizmetleri
• Öneri ve İstekleriniz
• Servis & Bakım
• Kalibrasyon
• Ürün Teslimat
• Garanti
• Müşteri Memnuniyeti
• S.S.S.
E-Bülten
 Ad Soyad :  
 E-Posta   :
ekle    çıkar
Servis & Bakım
Ürün Bilgileri
 Ürün Markası * :
 Ürün Modeli * :
 Üretim Yılı :
Servis Bilgileri
 Arıza * :
 Detayı * :
Firma Bilgisi
 Firma Adı * :
 Adres * :
 Telefon * :
 E-Posta Adresi :
 Yetkili Adı * :
Güvenlik Kodu
: (İşlem sonucunu giriniz)
* Zorunlu Alanlar

Teknik Danışmanlık

Amaç ve hedefe dönük danışmanlık

Rekabetçi ve uzman danışmanlığımızla müşterilerimiz vakit kaybetmeksizin ölçüm problemleri için çözüme ulaştırılır.
Telefonla veya İzmir, Bursa ve İstanbul ofislerimize gelerek uzmanlarımız tarafından özel ölçüm amaçlarınız için özel çözümler bulabiliriz. İsterseniz Bilginoğlu uzman ekibi firmanıza gelerek probleme özel anlaşma yapabilir.
Özellikle seri üretimlerde ardışık ölçüm gerektiren durumlarda ölçüm problemlerinizin çözümü için, uygun projelerin hazırlanması ve uygulanabilirliği çok büyük önem kazanmaktadır. Eksiksiz yapılandırma ve sistem bileşimi öncelikli ihtiyaçtır. Ortam şartlarının değerlendirilmesinden her bir sistem bileşeninin tanımlanmasına kadar her şey çok yönlü olarak dikkate alınmalıdır.
Kendi alanlarında uluslar arası lider konumda olan çok geniş seçim imkânı sağlayan ürünlerimiz arasından sizin ölçüm amaçlarınıza en uygun ve hesaplı ürünü seçebiliriz.
Hiçbir ekstra davete gerek kalmadan teknik servisimiz satın alma sonrası eğitim gerektiren ürünlerle ilgili olarak kurulum ve eğitim hizmeti vermektedir. Eğer bu ürünlerle ilgili olarak acil bir ihtiyacınız ortaya çıkarsa bizi derhal arayabilirisniz.Tamir Servisi

Orijinal yedek parça, uzman personel, hızlı ve hesaplı tamir servisi
Duruşlar ve kayıp zamanlar üretim etkinliğini ve ekonomiyi olumsuz olarak etkiler. Bu durumda bozuk ölçüm cihazlarının hızla tamir edilmesi üretimin etkinliği için önemli bir kıstas olmaktadır.
Satıcısı olduğumuz bütün cihazlar için tamir atölyemizde veya –özellikle üç boyutlu koordinat ölçüm cihazları, video ölçüm cihazları, form ölçüm cihazları, yüzey pürüzlülük ve kontur ölçüm cihazları, spektrometreler, çekme basma cihazları, x-Ray kaplama kalınlığı cihazları, sertlik ölçüm cihazları için - müşteride servis yapılır. Hızlı yedek parça temini garanti edilir. Yeterli yedek parça stoğumuz mevcuttur.
Uzman ve ayrıntılı eğitime tabi uzmanlarımız tamir atölyemizde veya müşteride en kısa sürede servis sağlamak için çalışırlar.Bakım Servisi

Anlaşma takvimine uygun olarak…

Bilginoğlu bakım planlamasında yer alan ölçüm cihazlarınız hassas, güvenilir ve iyi şartlarda çalışmaya devam eder. Bakım süreci cihaza ve anlaşmaya göre değişiklik arzedebilir. Bilginoğlu ile gerçekleştireceğiniz bir bakım anlaşması planlanabilir kalite maliyetleri demektir. Kullanıcı, bakım tarihini izlemeye gerek duymadan bakım servisimiz otomatik olarak bir sonraki bakım tarihi için temasa geçecektir.
Büyük cihazlar ve sistemler genellikle bulunduğu ortamda kontrol edilir ve bakıma alınır. Bu üretim kayıp zamanını azaltır ve çalışmayı ekonomik hale getirir. Eğer olağan bakım zamanları arasında sorunlar ve problemleriniz ortaya çıkarsa Bilginoğlu servis elemanları direkt olarak telefonla yardım sağlarlar.
Bilginoğlu bakım hizmetlerinden faydalanmak isterseniz bizimle temasa geçiniz.

Yazılım Bakım Anlaşması:
Bilginoğlu mümessili olduğu bütün yazılımlar için kullanıcı desteğini sürekli olarak devam ettirir. Bu da üretim ve ölçümde maliyetleri en aza indirger.
Bilginoğlu, ölçüm sistemlerinin güncellenerek yüksek performansı için makul fiyatlı yazılım bakım anlaşmaları önerir. Bu bakım anlaşması ölçüm yazılımının güncel en son gelişmiş haliyle kullanılmasını garanti eder. Böylece garanti süresinin tamamlanmasından sonra dahi periyodik olarak yazılım bakımı garanti edilir.

Sistem Yenileme:
Bilginoğlu, eski ve atıl kalmış veya kalmak üzere olan markası ne olursa olsun Üç Boyutlu Koordinat Ölçüm Cihazlarınız ve Profil Projektör cihazlarınız için yazılım ve donanım güncellemesi yapar. Güncellemesi yapılmış cihazların doğrulaması ve kalibrasyonu da yapılır.
Ayrıca Üniversal takım tezgâhlarınız cinsi ve markası ne olursa olsun Mitutoyo DRO sistemleriyle Nümerik Kontrollü tezgâha dönüştürülür.Bilginoğlu Kalibrasyon servisi

Mutlak Kalite Garantisi…
Satışını yaptığımız mümessili olduğumuz 3CMM, form ölçüm, profil projektör ve video ölçüm cihazlarının kalibrasyonları firmamız tarafından ilgili standartlara uygun olarak yapılmaktadır. Ayrıca markası ne olursa olsun yazılım ve donanım güncellemesi yaptığımız 3CMM kalibrasyonları da yetkili personelimiz tarafından yapılmaktadır. Kullanılan ölçüm ekipmanları, checkmaster lar DKD sertifikalıdır.Parça Programı Yazımı

Ölçüm yazılımı yapma…
Yazılım uzmanlarımız satmış olduğumuz yazılımlarda müşteri isteklerine uygun özel parça programları oluşturabilirler.
Kendi bünyesinde yazılım mühendisi istihdam etmek istemeyen ancak, çok özel ölçüm amaçları olan müşteriler için bu çok gereklidir. Uzmanlarımız yazılımı müşterinin özel isteklerine uygun olarak uyarlar ve eğer istenirse operatöre oluşturulan program için eğitim verilir.Ürün Kullanım Kursları

Metroloji ve Ölçü Aleti kullanım Kursları:
Bilginoğlu müşterileri için boyutsal ölçüm teknikleri konusunda tam ve yetkin uzmanlığa sahiptir. Satmakta olduğu bütün kalite kontrol ekipmanları fonksiyonları ve kapasiteleri itibarıyla her türlü müşteri isteğini karşılar niteliktedir.
Bu sebeple eğer istenirse Bilginoğlu müşterileri için ürün kullanım eğitimi düzenler.
Sabit ölçüm cihazı almış bir müşteri otomatik olarak her yıl bir veya birkaç gün süreyle eğitim alır. Eğitimler istenirse Bilginoğlu seminer salonunda veya müşteride cihaz başında verilebilir.İzmir Tel: +90 232 433 72 30 • İstanbul Tel: +90 212 612 55 45 • Bursa Tel: +90 224 443 43 80 • Ulucak Depo Tel: +90 232 877 13 69
info@bilginoglu-endustri.com.tr