Dünyanın önde gelen markalarının en son ürünleri teknik destek ve eğitim araçları da dahil olmak üzere sanayicilerin tercih seçenekleri arasındadır. Yarım yüzyıla yaklaşan bir sürede sürekli olarak ihtiyaçların kaliteli çözümlerle karşılanması anlayışımızı geliştirerek sürdürüyoruz. Üretimin ihtiyaçlarını yüksek performans, yüksek teknoloji ve kaliteli ekipmanlarla çözmek için daha çok çalışıyoruz.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışını ilke edinen Bilginoğlu Endüstri, sanayimizin tüm ihtiyaçlarına kısa sürede cevap verecek şekilde yapılanmıştır. ERP ile organizasyonumuzun kalitesini artırdık. E- fatura, e- ticaret uygulamaları ile hizmete hızlı ve sorunsuz ulaşmanızı hedefliyoruz.

ISO9001:2008 sertifikası alınarak kalite organizyonumuzun yapısal bir unsuru haline getirilmiştir. Kurumsal internet sitemiz, e-ticaret fonksiyonuyla ihtiyaçlarınızı anında çözüme ulaştırmak için yayındadır. Sosyal medya hesaplarımızdan şirketimizle ilgili isteklerinizi belirtebilir, yenilikleri takip edebilirsiniz.

Bilginoğlu Endüstri sahip olduğu insan kaynağının kalitesiyle fark yaratacak uzman bir kadrodur. Teknik destek ve satış organizasyonumuzu Türkiye’nin her yerindeki sanayiciye hizmet etmek için global dünyanın tüm markalarına kolayca erişebilecek şekilde dizayn ettik. Faaliyetinde bulunduğumuz konularımızda ülkemizin önemli bir firması ve konusunda diğer ülkelerde de tanınan bir firma durumuna gelmektir. Bu vizyonumuzu gerçekleştirmek başlıca hedefimizdir.

 
3066