6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan
çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.

 

Bilginoğlu Endüstri Başkanın Mesajı

Bilginoğlu Endüstri Başkanın Mesajı

Bilginoğlu Endüstri olarak ürün ve hizmet kalitemizden ödün vermeden çalıştığımız, yarım asra yaklaşan sürede endüstriyel ekipmanlar ile Türk sanayisi arasında köprü kurduk. Bu zaman içerisinde; biz de Türk sanayisi ile birlikte büyüyerek, köklendik. Bilginoğlu Endüstri olarak 45 yılımızda kurumsal yapılanmada da birtakım değişikliklere giderek, lideri olduğumuz sektörümüzde üç temel hatasız ölçü sıfatını sahiplendik. 'Tam', 'doğru' ve 'hassas' kelimelerine vurgu yaparak; üretim ve kalite anlayışımızla bütünleşen 'Tam, doğru ve hassas' sloganını logomuzla harmanladık. Böylelikle kaliteli üretim için nasıl bir ölçü olması gerektiği anlatılarak, tam ölçüm, doğru ölçüm ve hassas ölçüm kavramları Bilginoğlu Endüstri'nin 45 yıllık tarihinin hemen yanı başında yer almaya başladı. Bugün geldiğimiz noktada: Türk sanayisi ile yüksek teknolojili kaliteli ekipmanları buluşturmaya devam ediyoruz. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı ilkemizle sanayimizin tüm ihtiyaçlarına kısa sürede cevap verecek şekilde yapılanmış durumdayız.

ERP ile organizasyonu kalitemizi yükseltiyoruz; e- fatura, e- ticaret uygulamaları ile her zaman hızlı ve sorunsuz hizmeti hedefliyoruz. ISO9001:2008 sertifikası sayesinde 'kalite' organizasyonumuzun yapısal bir unsuru haline geldi. Kurumsal internet sitemiz, e-ticaret fonksiyonuyla ihtiyaçları hızlıca çözüme ulaştırmak amacıyla hayata geçirildi.

Katıldığımız fuarlar ve şirket içi etkinlikler dahil olmak üzere tüm faaliyetlerimizi sosyal medya hesaplarımızdan paylaşıyoruz. Sahip olduğumuz insan kaynağı kalitesiyle sektörde her zaman fark yaratmayı hedefliyoruz. Yarım asırdır; teknik destek ve satış organizasyonumuz dahil tüm birimlerimizin yegane amacı yüksek kaliteli endüstriyel ekipmanları uygun fiyata Türk sanayisi ile buluşturmak yönündedir. Türkiye'de ve Avrupa'da alanımızın en güçlüsü ve en güveniliri olmak için çalışmaya devam ediyoruz.

 
Bilginoğlu Endüstri - Başkanın Mesajı